Otsing sellest blogist

esmaspäev, jaanuar 20, 2014

Pisut pitsitükke.

Et koi lõngapooli sisse ei läheks, tuleb pooli usinasti keerutada. Mida on ka tehtud ja mille tagajärjel on moodustunud mõni kena sallilaadne toode.


Kolmnurkne piibeleht räti raamatust. Selline igavapoolne, polegi enne teinud.


Kui juba piibelehtedeks läks, sooviti kohe teist veel. Kuna hetkel tööl ei pidanud käima, aega oli laialt käes, kujunes sellest rekordsall (minu isiklik rekord, maailmarekordist ilmselt kaugel). Pühapäeva hommikul läks sall varrastele ja laupäeva lõunaks jõudis raamile. Kusjuures päris hullu ma ei pannud, jõudsin selle nädala sees veel kaks korda teatris ja ühe korra külas käia. Ja maja tolmukorraga ka ei kattunud. Kui teha tootmistööd, tuleb järelikult kududa ühtlast "piibelehemassi."
Aga kui teha midagi hingele, tuleb valida suured ja ägedad mustrid. Kudusin veelkord Greta Garbo ainelist südamepitsiga salli. Suur ja tore, 120 grammi ja 2644 nuppu!


5 kommentaari:

Ingi ütles ...

Nii kaunid, et võtab sõnatuks!

Anonüümne ütles ...

Oooo, millised sallid!
...mu ämm ütleb ikka,et pühapäeval alustatu saab ruttu valmis...a´"reedesel on ristid sees"...s.t. tuleb harutada.:P
Edu.
Kungla rahvas

AlleRaa ütles ...

Rohkelt kaunist pitsi :)

Rees ütles ...

Suurepärane! Garboga sall on väga muljetavaldav, sellest juba kindlasti mööda ei vaata. Kuduja ka mitte. Huvitav, kui sa "hullu paneksid", kui käppelt siis veel salli saaks? Ei ole väljakutse, pigem retooriline küsimus :-P

(Ja nüüd käsib allpool olev kast tõestada, et ma pole robot... Hmm, kas ta näeb, kui palju mina koon?)

Gebreidesjaals: Knitted Scarfs or Scarves ütles ...

waauw very very beautiful! knitting art! mieke